logo

Recruitment Process Outsourcing


29 augustus 2010 15:30:14

Utrecht, 30 augustus 2010 - In 2010 is het uitbesteden van bedrijfsprocessen/-functies, die niet tot de kernactiviteiten van de onderneming behoren een normaal verschijnsel bij bedrijven met een omzet van € 20 miljoen en meer. Ook bij het MKB neemt de neiging toe om zich te concentreren op datgene waar ze het beste in is. Voor alles wat zij daarboven nodig hebben, zoeken zij samenwerking met andere, gespecialiseerde bedrijven. Dit geldt bijvoorbeeld voor de boekhouding, de salarisadministratie, de fysieke distributie en de werving & selectie van managers en specialisten.

Tot 2012 zullen de eisen van ondernemingen op het gebied van kostenbeheersing/-verlaging en beschikbaarheid van gespecialiseerd personeel een belangrijke drijfveer zijn voor het gebruik van offshore outsourcing voor de ontwikkeling van software, voor database beheer en voor dienstverlening op het gebied van klanteninteractie en/of call centers. Het belang van de regierol kan overigens niet genoeg worden benadrukt!

Arbeidskosten in China, India, Ierland, Oost-Europa en Zuid-Amerika zijn nog steeds 20 tot 50% lager dan in Europa. Het selectief terugnemen van eerder uitbestede activiteiten zal dit algemene beeld van “strategic sourcing” nauwelijks aantasten.

Ook Haselhoff Groep biedt haar werving & selectie op deze basis (RPO) aan. Zo kunt u gefocust met uw core business bezig blijven. Bel voor meer informatie (0346) 586 000.



Open sollicitatie

Vacatures

Ict-ers met een handicap

Interim management

EESN

Personal coaching